Op.Dr. Özden AVCI

Obezite & Metabolik Cerrahi Uzmanı

Mide Botoksu,Ameliyat gerektirmeyen yaklaşık 15 dakika gibi kısa bir süre içinde uygulanan, "Kilo Vermenin En Kolay" yollarından bir tanesidir.

8.000'den Fazla Operasyon
19 Yıllık Tecrübe
Ücretsiz Diyetisyen Desteği
Op.Dr. Özden AVCI

SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN

BUGÜNDEN HAREKETE GEÇİN.


Alanında uzman ekip ve FDA onaylı inovatif medikal ürünler ile yurt içi ve yurt dışındaki hastalarımızın tüm sorunlarına yardımcı oluyoruz.

Appintment Image

HEMEN RANDEVU ALIN

TEL: +90 (532) 228 33 60
VEYA
(Opsiyonel)
Vakit kaybetmeden randevunuzu alın.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Uzman ekibimiz ile tüm süreçlerde yanınızdayız.


Ücretsiz Diyetisyen Desteği
Ücretsiz Diyetisyen
Desteği

5 yıl boyunca ücretsiz diyetisyen desteğimiz ile yanınızdayız.

2 Yıl Hasta Takibi
2 Yıl Hasta Takibi

2 yıl boyunca tedavi sürecinizi yakından takip ederek sorularınızı cevaplıyoruz.

Ücretsiz Ön Görüşme
Ücretsiz Ön Görüşme
Hizmeti

Sizlere daha doğru çözümler sunabilmek adına ücretsiz ön görüşmeye davet ediyoruz.

FDA Onaylı Ekipmanlar
FDA Onaylı Ekipmanlar

FDA onaylı ekipmanlar ile operasyonlarımızda yüksek teknolojik medikal ürünler kullanıyoruz.

Sizleri yakından bilgilendirmek için hazırlamış olduğumuz videomuzu seyredebilirsiniz.


HASTALARIMIZ BİZİM İÇİN NELER SÖYLEDİ ?

Hastalarımızın birbirinden değerli yorumlarını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.


Sema Yazıcı
Ben Sema Yazıcı. 26 Ağustos 2020 yılında kıymetli Doktor Özden Avcı ve ekibinin başarılı operasyonu ile Pendik Şifa Hastanesinde Mide Botoksu oldum. O gün tam olarak 97 kilodaydım. Yaşım 49 boyum 1.55 di. Bu zaman içerisinde sıkıntılarım vardı kilolarımdan dolayı. Vücudumda ağrılar başlamıştı. Dizlerim ağrıyor, aşırı terlemelerim oluyor, buna bağlı olarak vücudumda aşırı ter kokusu oluyordu. Az yürüsem hemen yoruluyordum. Mide botoksu sonrası yeme alışkanlıklarım değişti ve artık doyamadığım zannettiğim durumdan kurtulmuştum. Adım adım kendimi farkettim. Botoks sonrası verilen diyet uygulamasınıda tam olarak uyguladım ve artık yeteri kadar yediğimde doyabildiğimi aç kalmadığımı farkettim. Mide botoksunun etkisiyle kendime dur dedim. Beslenmem kaliteli bir şekilde düzene girdi. Veee 97 kilodayken metobolizma yaşım 68 idi. 47.7 sadece yağ vardı vücudumda. Şimdi ise çok mutlu bir şekilde bunları yazabiliyorum. Vee hazır olun 62 kiloyum yağ oranım 19 kilo metobolizma yaşım ise 39 . Ne kadar muhteşem değil mi? Yeniden yeni ben doğdum. Bu arada 30 yıllık evliyim ve 4 çocuğum var. 3 ü sezeryan. Hiçbirşey için geç kalmadığımı 1.5 yıl içinde anladım.ve kendime yaptığım en büyük iyilik oldu bu durum. İstediğim her kıyafeti rahatlıkla giyebiliyorum mağazalardan bulabiliyorum. 97 kilodayken bana göre kıyafet var mı derdim beni büyük beden reyonuna gönderirlerdi ya da size uygun kıyafetimiz yok derlerdi. Vee 3 XL dan S bedene düştüm. Yıllardır olamadığım ve imkansız olacak sandığım bedene kavuştum. Teşekkürler Özden Bey ❤️💞

Sema YAZICI


Gökhan YURDAGÜR
Merhabalar bundan 4,5 ay önce Dr. Özden Hocam’da mide botoksu uygulaması oldum. Mide botoksu öncesi kafamda pek çok soru işareti vardı. Özden Hocam öncelikle ön görüşmede her şeyi detaylıca anlatarak soru işaretlerimi giderdi ve bu yolda beklentimin nasıl ve ne olması gerektiğini bana çok iyi bir şekilde anlattı. Bu yolda nasıl yürümem gerektiğini öğretirken profesyonel ekibiyle de her zaman yanımda oldular. 4.5 ay gibi kısa bir zamanda ideal kiloma kavuştum. Neredeyse hiç noktasında bir açlık duygusu ve yediğim bir lokmada doyuyor olmak benim için daha öncesinde bilmediğim tarifsiz bir histi. Bu yolda öğrendiklerimle de kazanmış olduğum değerleri ve kilomu koruyacağıma hiç şüphem yok. İyi ki yolum Özden Hocam ile kesişmiş. Hocam ve güzel ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Gökhan YURDAGÜR


ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME

Sizlere sağlıklı bir öneride bulunabilmek için muayehanemize davet ediyoruz.


Adresimiz
Küçükbakkalköy, QBMED Plaza
Işıklar Cd. No:37, 34750 Ataşehir/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz
Haftaiçi 09:00 – 17:00
Cumartesi 09:00 – 13:00

back to top